Contact

Indien U ons wenst te contacteren kan dit telefonisch op 03/226.28.01, via mail: nuod.financien@telenet.be of op ons secretariaat: Hardenvoort 15 te 2060 Antwerpen .

Je kan ook altijd één van volgende personen contacteren.

 

Nuttige gegevens en contactpersonen

Secretariaten

mailadres Telefoon
Secretariaat Antwerpen nuod.financien@telenet.be 03/226.28.01
Secretariaat Brussel (Franstalige vleugel) unsp.fin@unsp-finances.be Tel.: 02/218.16.59 – Fax: 02/217.99.71

 

Nationaal verantwoordelijke leiders

dagelijkse leiding mailadres telefoon
 Voorzitter Rony Meykens rony.meykens@minfin.fed.be  –

 


Vaste Gemachtigden

mailadres telefoon
 Vice Voorzitter André Toujour andre.toujour@minfin.fed.be 0475/49.44.73
Vera Neels nuod.financien@telenet.be 0470/78.02.42
Bruno Lacquet bruno.lacquet@minfin.fed.be 0257/70.80.6


Verantwoordelijke per algemene administratie

    mailadres telefoon
Fiscaliteit en BBI
Dirk Leeten
dirk.leeten@minfin.fed.be
0257/82902
Douane & Accijnzen Pascale Mariën pascale.marien@minfin.fed.be 0257/86968
AA PATDOC Bruno Lacquet bruno.lacquet@minfin.fed.be 0257/70.80.6
Inning en Invordering Kurt Mattelaere kurt.mattelaere@minfin.fed.be 0257/81354
Thesaurie André Toujour andre.toujour@minfin.fed.be 0475/49.44.73

Verantwoordelijke per provincie

    mailadres telefoon
Antwerpen Cathy Swinnen catherine.swinnen@minfin.fed.be 0476/03.62.95

0257/59.835

Limburg Anneke Raquet anneke.raquet@minfin.fed.be 0257/811 84
Oost-Vlaanderen Bruno Lacquet bruno.lacquet@minfin.fed.be 0257/708.06
Vlaams-Brabant en Brussel André Toujour andre.toujour@minfin.fed.be 0475/49.44.73

022210773

West-Vlaanderen Annemie Van Der Mueren annamaria.vandermueren@minfin.fed.be 0471/11.38.25

0257/516.07

Verantwoordelijken Preventie en Bescherming op het Werk

    mailadres telefoon
PBW Nationaal Rony Meykens rony.meykens@minfin.fed.be
PBW Antwerpen
Vera Neels

Danny Callaert

vera.neels@minfin.fed.be

danny.callaert@minfin.fed.be

 

0470/78.02.42

0468/29.40.29 0257/55.24.2

PBW Limburg Merleen Henrix marleen.henrix@minfin.fed.be 0257/51801
PBW Oost-Vlaanderen Dirk Leeten dirk.leeten@minfin.fed.be 0257/829.02
Danny Van Kerckhove danny.vankerckhove@minfin.fed.be 0257/563.16
PBW Vlaams-Brabant en Brussel Christophe Watté

Franck Vandendorpe

christoph.watte@minfin.fed.be

franck.vandendorpe@minfin.fed.be

04707/87 703

0257/76571

PBW West-Vlaanderen Annemie Van Der Mueren

 

Carina Casier

annamaria.vandermueren@minfin.fed.be

 

carine.casier@minfin.fed.be

0471/11.38.25

0257/516.07

 

 

 

 

nuod-financien-logo